Designový web

Levně · Rychle · S administrací

Proč nemůžu mít webhosting jinde?

Pro spuštění webu na vaší doméně je zapotřebí nasměrovat DNS záznam na naše servery. Je to snadné a rádi to pro vás zdarma provedeme.

Ponechat webhosting u jiného provozovatele bohužel není z technických důvodů možné. Proč je to tak?

Systém Fast-Web je služba cloudového typu, jak se dnes říká. Nebo také služba typu SaaS (Software as a Service) nebo multiklientský systém jak se říkalo dříve. Jednoduše je to systém, který v rámci jednoho výkonného centrálního databázového serveru obsluhuje více uživatelů najednou.

Díky tomu můžeme aktualizace, zálohování, údržbu a monitoring provádět pro všechny uživatele najednou a snížit významným způsobem náklady při vyšší výsledné kvalitě služeb.

Znamená to ale zároveň, že nemůžeme systém individuálně instalovat na všechny možné existující hostingy různých provozovatelů.

Samozřejmě můžete mít jakoukoli doménu, kterou si budete přát a na této doméně budete mít samozřejmě “hezké URL adresy” všech jednotlivých podstránek. Jen webhosting musí být na některém z našich serverů, aby váš web mohl být součástí systému administrace, aktualizace, zálohování a dohledu.  


prohlédněte si design webů

Podporovaná řešení